אודותינו

Slate-Lite הינה חברה בינלאומית שנוסדה בגרמניה בשנת 2002 וכיום מוצריה משווקים בכ-35 מדינות. לחברה פטנט ייחודי באמצעותו היא מייצרת אריחים גמישים ודקיקים המופקים מאבן טבעית.

מייסד החברה גרנוט ארליך, שהתמחה בהרכבת שולחנות צפחה בשנות ה- 80, ניסה לתקן שולחן שאריחי האבן נתלשו ממנו והותירו בו שכבת אבן טבעית שהתגלתה לו כגמישה להפליא. בעקבות הגילוי החל ארליך להדביק שולחנות על מנת לפרקם ולהפיק מהם שכבת אבן דקה.

ארליך המשיך למצוא ולהמציא טכניקות פורצות דרך בתחום אריחי האבן הטבעית, שלימים ייסד כחברת Slate-Lite. בראש החברה עומד כיום בנו של גרנוט – מאריוס ארליך, שממשיך את דרכו ומוביל את החברה כדי לייצר את אריחי האבן הטבעית הגמישים והאיכותיים ביותר בעולם.

האריחים השונים נבדקים ועומדים במספר תקנים ביניהם תו התקן הגרמני TUV, ותקן ISO הבינלאומי. הודות לגמישות האריחים ניתן ליישמם בקלות ולהשיג באמצעותם מראה עשיר על פני כל משטח ואובייקט – בחוץ ובפנים. המוצר ניתן לחיפוי בניינים, רצפות, רהיטים ואפילו גופי תאורה ואביזרי אופנה.

חדשנות

מרכז הפיתוח של Slate-Lite עורך ניסויים ומחקרים ללא הרף, תוך שימוש במוצרי החברה על מנת לשפר ולייעל את התוצר הסופי באופן מקסימלי. המוצר הינו חדשני בתחום חיפויי האבן וכל העת נעשים פיתוחים חדשים ושיפורים במוצרים הקיימים.

ייעוץ לפרוייקטים

למרכז הפיתוח של החברה ניסיון עשיר בעבודה עם חומרים באופן כללי ועם אריחי Slate-Lite בפרט לכן באפשרותנו לייעץ בפרויקטים חדשים, החל משימוש בחומרים, כמויות, תוכנית לוגיסטית, קבלת החלטות ועד להתקנת המוצר בשטח.

בקרת איכות

איכות היא המפתח ליתרון תחרותי, לכן המוצרים שלנו מלווים בבקרת איכות מתוחכמת ומשוכללת ביותר, החל ממקורות חומרי הגלם הראשוניים ועד לייצור עצמו וקבלת המוצר הסופי. כחלק מתהליכי הבקרה במפעל, מבקר האיכות עורך מבדקים באופן שוטף כדי לוודא שמירה על הסטנדרטים של החברה.

מקורו של אריח Slat-Lite

החומר ממנו עשויים האריחים הינו חומר קליל ודקיק המיוצר מהשכבה הצמודה לדפנה הפנימית של האבן המקוריתעל מנת לייצר את שכבת האבן הדקה אנו משתמשים אך ורק באבני הצפחה המיוחדות והגדולות ביותר שעשויות להגיע  למשקל של כ- 5 טון.

שיטות העבודה המתקדמות שלנו והטכניקות שפיתחנו מאפשרות לנו לייצר מתוך כל 5 ס”מ עובי אבן מהטבע כ- 300 משטחי אבן דקה. ניצול מרבי זה אינו רק אפקטיבי לתהליך היצור, הוא גם מאפשר לנו להיות ידידותיים יותר לסביבה ולשמור על מקורות הטבע. שני יתרונות נוספים הם משקלה הקל של האבן (1.5 קילו לכל מטר), בזכותה נחסכים משאבים רבים הנוגעים לשינוע והעובדה שכל מוצרי החברה נקיים מחומרים מזיקים לטבע.

ולכן אנו גאים לומר כי:

אנו מציעים מוצרים ירוקים וידידותיים לסביבה!

HOW ITS DONE